Blog > Komentarze do wpisu
Idealny krem za dychę :)

Tak, to możliwe, znaleźć krem idealny za mniej niż 10zł. Dla mnie ideałem jest Alterra krem z aloesem dla cery suchej i wrażliwej:

Co obiecuje producent:

Krem na dzień z Alterra to uspokajająca i harmonizująca pielęgnacja nawilżająca dla skóry wrażliwej. Wartościowe oleje roślinne, jak olej z avocado, jojoba i migdałowy, wyrównują Twoją skóre i nadają jej uczucie spreżystosci. Cenne ekstrakty roślinne z Aloe Vera i zielonej herbaty nawilżają skóre. Krem nadaje się jako baza pod make-up.

Krem spełnia wszystkie te obietnice. Czasami miewam suche placki na twarzy, raczej miewałam, aż poznałam ten krem, który świetnie sobie z nimi radzi. Jako baza pod makijaż sprawuje się świetnie, idealnie stapia się z podkładem. Używam go może 2 tygodnie i widzę wyraźną poprawę w stanie mojej cery. Krem wchłania się praktycznie do matu pozostawiając przyjemną otoczkę na twarzy, ale w żadnym przypadku nie tłustą(to chyba wosk tworzy tą otoczkę). Jedynym minusem jest to, że trzeba go dość szybko rozsmarowywać, bo po chwili staje się tępy i ciężki do rozprowadzenia. Czuję, że długo się z nim nie rozstanę :)

wtorek, 03 maja 2011, adzia2223

Polecane wpisy